Choď na obsah Choď na menu
 


Čo sa naučíte v anjelskej škole?

8. 8. 2014„Cesta po ktorej my ľudia kráčame je duchovná, lebo sme duchovné bytosti,sme stelesnením Ducha všemohúceho a jediného Boha-Stvoriteľa a sme Duša,obdarená možnosťou žiť večne a prestupovať priestor a čas podľa jej slobodnej vôle. “

Na tejto ceste nás sprevádza veľa pomocníkov Boha-Stvoriteľa, sú to svetelné bytosti bez fyzického tela ako anjel...i, archanjeli, svetelní majstri, učitelia, existujú celé plejády jemnohmotných bytostí, ktoré pomáhajú dušiam na ich cestách vesmírmi.

Na to, aby ste mohli stretnúť svetelnú bytosť, je potrebné pochopiť cestu svojej Duše, jej Plán, prečo prišla na Zem a ako na nej môže fungovať? Spojiť sa so svojou Dušou je podstatné a niekedy udržať vedomý kontakt s ňou nie jednoduché, pretože predtým ako sa vtelí prechádza „riekou zabudnutia“, aby sa ďalej mohla učiť. Duša zabudne na svetelný svet, z ktorého prišla, aj na svoje úlohy, ktoré si predsavzala. Zostáva na jej starostlivom učení a zdolávaní skúšok, aby rástla na všetkých úrovniach a postupne sa jej podarilo odhaliť a naplniť svoj osud. Potom sa vie vrátiť späť k Stvoriteľovi.

Je dôležité naučiť sa počúvať svoju Dušu a zároveň s ňou vedieť komunikovať. Duša je krehká, čistá a láskavá ako Boh sám, je predsa jeho dieťa. Nie vždy však robí správne rozhodnutia, a tak na ňu dozerajú pomocníci ako to Boh stanovil Anjeli strážni a Archanjeli a neustále jej pomáhajú kráčať a napredovať tou správnou cestou za svetlom. Preto je dôležité rozumieť nielen svojej Duši, ale aj Anjelskej komunikácii.

Potom ako spoznáte svoje vlastné svetelné telo, svoju auru, jej význam a funkcie, potom ako sa s nami v Anjelskej škole hlboko ponoríte do meditácie, pochopíte jej silu a význam, prijmete aj vlastnú multidimenzionalitu, vnútornú silu a lásku a všetky svoje Božské schopnosti, ktoré sme dostali ako dar. Postupne rozviniete všetky svoje vnútorné zmysly natoľko, že budete komunikovať ďaleko za hranicami nášho vesmíru a vaše telo, duch a duša budú dokonale zarmonizovaní. Stanete sa vlastným vnútorným liečiteľom a majstrom a začnete pomáhať Zemi, druhým ľuďom, vesmíru, stanete sa svetelným pracovníkom. Nie sme tu na tejto planéte náhodou a nie sme tu iba preto, aby sme sa zabávali. Všetci tu máme dôležité poslanie a je nevyhnutné, aby sme ho plnili. Preto je
dôležité, aby sme vedeli kto sme, kam kráčame a čo je náš cieľ?

Teším sa na vás AVENALIS HEART
Viac informácií ziskate a prihlásiť sa môžete na: avenalis11@gmail.com