Choď na obsah Choď na menu
 


Cesta môjho osudu, praktický anjelsky workshop

 

Anjelské karty, ich vykladanie a význam.

Je veľa ciest, ktoré vedú k anjelským pomocníkom
Existuje veľa možností ako nadviazať spojenie s anjelmi či archanjelmi. Jedným z týchto spôsobov sú anjelské karty. Môžu sa stať naším každodenným, rýchlym, anjelským spojením ako je napríklad telefonovanie. Vyťukáte číslo a na druhej strane sa ozve hlas.

Sústredenie, koncentrácia
Pred tým, ako zamiešate karty na výklad, sústreďte sa a myslite na to, čo sa anjela alebo inej bytosti chcete spýtať. Miešajte karty, až kým to máte v hlave alebo na papieri pripravené, potom vytiahnite kartu alebo dve, či tri. Budú znamenať odpovede na vašu minulosť, súčasnosť a budúcnosť. Niekedy sa stane, že nejaká karta pri miešaní vypadne, táto karta potom patrí k výkladu. Je tiež odpoveďou na vašu otázku alebo nejako s výkladom súvisí.

Menej je viac
Vždy, keď chcete niečo vedieť, či poradiť, pýtajte sa anjela iba na jednu vec, človeka či udalosť. Anjeli potrebujú presne vedieť, na čo sa pýtate, aby vám porozumeli a vedeli dobre odpovedať a pomôcť. Ak máte viac otázok, každú otázku položte zvlášť a vytiahnite na ňu zvlášť kartu. Ak vám odpoveď pripadá nejasná, pokračujte ďalej, položte ďalšiu otázku k danej téme a opäť na ňu vytiahnite kartu. Pýtajte sa a ťahajte karty dovtedy, kým odpoveď bude zrozumiteľná. Treba si uvedomiť, že anjeli premýšľajú a konajú inak ako ľudia, žijú na inej energetickej úrovni a majú aj iné skúsenosti. Hovoríme, že žijú v Nebi a pozemský svet nepoznajú a nevedia ako funguje. Väčšina anjelských bytostí pozemský život nezažila. Existujú výnimky ako napríklad archanjel Metatron a Sandalfon, ktorí zažili pozemský život a tak im je blízky. Na základe ich skúseností, múdrosti a hrdinstva dostali čestnú úlohu strážiť činy a svetlo ľudských bytostí priamo v ich čakrách, Metatron stráži temennú čakru Hviezdy Duše a jeho údajné dvojča Sandalfon koreňovú čakru.

Správna formulácia otázky
Vždy je veľmi dôležité, ako sa pýtate, či je vaša otázka zrozumiteľne sformulovaná a vedie k podstate toho, čo potrebujete vedieť. Pýtať sa anjela na to, či dostanete v banke úver, alebo či vás opustí priateľ/priateľka určite nemá význam. Môžete ho však požiadať o pomoc aj v týchto záležitostiach, treba však správne sformulovať svoju prosbu.
Anjeli alebo archanjeli vám potom dajú čo najpresnejšiu odpoveď a navigáciu.

Dlhodobé a krátkodobé výklady kariet
Dlhodobý výklad je rámcový, približný, ako sa istá vec či udalosť bude zhruba vyvíjať, keďže ho robíme obyčajne niekoľko mesiacov vopred. Svojím rozhodovaním však denne meníme svoje konanie a postoje, a tým aj svoj život. Preto treba robiť aktuálne krátkodobé výklady, aby nám anjeli ukázali, ako sa situácia medzičasom zmenila a čo nás čaká.
Stabilní nie sme ani v našich prosbách. S meniacimi sa životnými podmienkami a potrebami meníme aj naše prosby a otázky.

Vytrvalosť, trpezlivosť a jasnosť
sú dôležitými ľudskými vlastnosťami a platia aj pri práci s kartami. Veľakrát naozaj nemáme ujasnené, čo vlastne chceme, čo je v našom živote momentálne najdôležitejšie a na čo sa máme opýtať a anjeli potom nevedia odpovedať. Naše otázky musia byť stručné a jasné a anjelská odpoveď nemusí prísť hneď s výkladom, ktorý práve robíme, ale oveľa neskôr. Dôležité je zostať s anjelmi v kontakte a znova sa pýtať a aktualizovať situáciu, aby sme dostali čo najpresnejšiu odpoveď.

Silné anjelské spojenie, pozitivita
Najsilnejšie spojenie a najpresnejšiu odpoveď dostaneme ráno v ten deň alebo v predvečer. Na správnu a pozitívnu odpoveď a pomoc anjelských bytostí sa môžeme vždy spoľahnúť. Anjelské bytosti sú totiž vždy pozitívne naladené a pripravené nám pomôcť, preto pracujem najradšej práve s anjelskými kartami. Ide ale aj o to, aby sme z výkladu kariet mali radosť a zábavu a nebrali ho extrémne vážne, ale s istou ľahkosťou, pretože náš život je naozaj hra, ktorá sa neustále mení a my všetci ju hráme pre svoje potešenie a poučenie.
Nakoniec ten, kto mieša karty sme my samotní, takže zodpovedáme za výsledok.
/Úryvok z pripravovanej knihy Život vo svetle môjho anjela, ANJELSKÁ ŠKOLA od Avenalis Heart,
Novinka, možnosť objednania na avenalis11@gmail.com
www.facebook.com/Avenalis Heart/Anjelska skola

PROGRAM celodenného anjelského workshopu

10.00 – 11.00 zoznamovací anjelský rituál účastníkov
11.00 – 12.00 základné pravidlá práce s anjelskymi kartami s praktickými ukážkami – 1. časť
12.00 – 13.00 anjelska meditácia
13.00 – 14.00 prestávka a obed
14.00 – 15.00 základné pravidlá práce s anjelskymi kartami s praktickými ukážkami – 2. časť, anjelske odkazy a afirmácie pre moju dušu
15.00 – 16.00 anjelske liečenie, meditácia
16.00 – 17.00 Cesta môjho osudu, moja budúcnosť
Záujemcovia sa môžu prihlásiť na tel. čísle redakcie 0907 185 695,
Cena kurzu je 50 eur vrátane teplého obeda, priniesť si treba voľné oblečenie, karimatku, vodu a anjelske karty – nie sú podmienkou.